Telefon: +420 379 494 222
E-mail: info@mestyskolovec.cz
Vesnice roku 2010 Plzeňského kraje
a stříbrná Vesnice 2010 České republiky.
Sociální sítě
Instagram Youtube
Hledání
vyhledávání

 

Český ježíšek - hromadné vypouštění balónků s vánočními přáníčky Ježíškovi s doprovodným programem před KD v Kolovči - staňte se účastníky pokusu o překonání rekordu v ČR z roku 2008

Mateřská škola Koloveč pořádá ve spolupráci s Městysem Koloveč a Základní školou Koloveč hromadné vypouštění balónků s vánočními přáníčky Ježíškovi s hudebně zábavným pořadem se soutěžemi. Tato akce se uskuteční v pátek 12.12.2014 od 14:00 hod. před Úřadem městyse Koloveč a  je součástí celorepublikového projektu Český Ježíšek a zároveň pokusem o rekord v počtu hromadně vypuštěných balónků v rámci celé ČR. Balónky s přáníčkem obdrží děti i dospělí zdarma od pořadatelů!! Přesně v 15:15 hod. vypustí všichni účastníci akce na pokyn Václava Vydry, který tuto akci moderuje prostřednictvím rádia Impuls, vánoční balónek s přáním napsaným na lístečku u balónku (tušky s sebou).
Přijďte podpořit tuto akci. Občerstvení bude zajištěno pro děti i dospělé. Srdečně zvou pořadatelé.

Pozn:

Balónky splňují novou směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček, protože jsou vyrobeny z přírodního kaučuku a jsou zdravotně nezávadné, 100% biologicky rozložitelné.

Ing. Václav Pergl, starosta městyse Koloveč

   

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací o použití cookies