Telefon: +420 379 494 222
E-mail: info@mestyskolovec.cz
Vesnice roku 2010 Plzeňského kraje
a stříbrná Vesnice 2010 České republiky.
Sociální sítě
Instagram Youtube
Hledání
vyhledávání

Veřejná finanční sbírka na opravu venkovní fasády a rekonstrukce zavěšení zvonů v kostele Zvěstování Panny Marie v Kolovči

Římskokatolická farnost Koloveč oznamuje široké veřejnosti, že s podporou městyse Koloveč vyhlašuje prostřednictvím nadačního fondu DOMINANTY (www.nfdominanty.cz) veřejnou finanční sbírku na podporu realizace projektu Opravy venkovní fasády a rekonstrukce zavěšení zvonů v kostele Zvěstování Panny Marie v Kolovči.

Přispívat do sbírky lze bezhotovostně na účet č. 212356826/0300, V.S. 010577, nebo v hotovosti do pokladny umístěné v sídle kolovečské farnosti a v sídle Úřadu městyse Koloveč.

Podrobnější údaje o veřejné sbírce a také o předmětu financované Opravy venkovní fasády a rekonstrukce zavěšení zvonů v kostele Zvěstování Panny Marie v Kolovči jsou k dispozici na webu městyse Koloveč (www.mestyskolovec.cz) či webu Římskokatolické farnosti Koloveč (www.farnostkolovec.cz).

Vyhlašovatelé veřejné finanční sbírky velice děkují všem přispěvovatelům, kteří podpoří opravu a zvelebení kolovečského kostela.

 

Fotogalerie


Dokumenty ke stažení

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací o použití cookies