Telefon: +420 379 494 222
E-mail: info@mestyskolovec.cz
Vesnice roku 2010 Plzeňského kraje
a stříbrná Vesnice 2010 České republiky.
Sociální sítě
Instagram Youtube
Hledání
vyhledávání

Stavba roku Plzeňského kraje 2023 - přihlášení novostavby vodní nádrže Bolmánek

Městys Koloveč informuje širokou veřejnost, že Státní pozemkový úřad, Pobočka Domažlice přihlásila do soutěže Stavba roku Plzeňského kraje roku 2023 novostavbu vodní nádrže „Vodní nádrž a polní cestu v k.ú. Koloveč - Bolmánek“. Přihlášený projekt je zveřejněný na stránkách soutěže: Vodní nádrž a polní cesta, Koloveč | Stavba roku Plzeňského kraje (stavbarokupk.cz).

Městys Koloveč nyní čeká, zda bude tato stavba nominována odbornou komisí  mezi soutěžní stavby a pokud ano, proběhne v době od 20.6.2024 do 25.8.2024 veřejné hlasování, ve kterém bude možné tuto stavbu v soutěži podpořit.

Soutěž Stavba roku Plzeňského kraje si klade za cíl seznámit nejširší odbornou i laickou veřejnost s úrovní stavitelství a architektury Plzeňského kraje a podpořit kvalitní komplexní realizace, od architektonického pojetí až po řemeslný detail.

Vyhlašovatelem soutěže je Plzeňský kraj ve spolupráci se statutárním městem Plzeň, Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Svazem podnikatelů ve stavebnictví a Obcí architektů.

Soutěž se koná pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Rudolfa Špotáka a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Fotogalerie


Dokumenty ke stažení

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací o použití cookies